Callout Header
×

Some text to describe the callout message. Learn more or close it if it is in your way.

صفحه دریافت شماره همراه

ایجاد حســـــاب کاربری

لطفا شماره همراه خود را وارد کنید.

حریـــــــــــــم خصوصی

حریم خصوصی

هرمزطب با تاکید بر احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای فعالیت، ثبت نوبت ، ارائه مقالات و نظرات علمی و یا استفاده از برخی امکانات وب‌سایت اطلاعاتی را از پزشکان درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد.

وارد کردن اطلاعاتی مانند نام ، کد ملی و کد نظام پزشکی برای فعالیت و معرفی الزامیست . یادآور می‌شود آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که پزشک در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید پزشک است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد. بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط پزشک، به منزله مورد تایید بودن و صحت آنها است.

همچنین هرمزطب ممکن است برای ارتباط با کاربران، بهینه‌سازی محتوای وب‌سایت و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات استفاده کند و برای اطلاع‌رسانی رویدادها و اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه ، برای اعضای وب‌سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل‌ها و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه هرمزطب را در پروفایل خود لغو کنند.

باید تاکید شود که حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری بر عهده پزشک است و لذا برای جلوگیری از هرگونه سوءاستفاده احتمالی، پزشک نباید اطلاعات را برای شخص دیگری فاش کند. در صورتی که پزشک شماره همراه خود را به فردی دیگر واگذار کرد، جهت جلوگیری از سواستفاده یا مشکلات احتمالی باید شماره موبایل خود را در پروفایل تغییر داده و شماره جدیدی ثبت نمایند. مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی که ناشی از عدم رعایت موارد فوق‌الذکر توسط پزشک باشد، با خود پزشک بوده و پزشک حق هرگونه ادعا علیه هرمزطب را از خود سلب می‌کند.

هرمزطب هویت شخصی پزشکان را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم مقام قضایی یا اداری صالحه یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور موظف باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.در این موارد هیچ گونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت برای هرمزطب وجود ندارد و پزشکان با اعلام رضایت خود در استفاده از خدمات وب سایت حق هرگونه اعتراض را از خود سلب نموده اند.

همچنین بدین وسیله به اطلاع پزشکان رسانده می‌شود که هرمزطب همانند سایر وب‌سایت‌ها از جمع‌آوری IP و کوکی‌ها استفاده می‌کند، اما پروتکل و لایه‌های امنیتی هرمزطب روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها حداکثر تلاش را به عمل می‌آورد که اطلاعات پزشکان را محافظت و از دسترسی‌های غیرقانونی جلوگیری کند. طبیعتا مسئولیت هرگونه سواستفاده به شخص یا اشخاص متخلف مربوط بوده و هرمزطب حق اعتراض و پیگیری را از طریق قانون بنابر صلاحدید خود محفوظ می‌دارد.

هرمزطب برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی پزشکان همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه فعالیت حرفه ای ، راحت و خوشایند را برای همه پزشکان فراهم آورد.

قوانین

حضور در سامانه هرمزطب کاملا رایگان است.

با ثبت نام در سامانه هرمزطب پزشک صفحه اختصاصی قابل جستوجو در موتورهای جستوجو خواهد داشت.

پزشک میتواند خدمات قابل ارائه در مطب و یا مرکز درمانی را به تفکیک وارد نماید. همچنین میتواند تجهیزاتی که مطب به آنها مجهز است را در معرض دید عموم قرار دهد. مهارت ها ، تجربیات و آدرس محل هایی که پزشک فعالیت میکند از دیگر مواردیست که پزشک میتواند برای معرفی بیشتر خود ارائه دهد.

هرمزطب برای جلوگیری از حضور افراد غیر از پزشک و سو استفاده های احتمالی از پنل پزشکان ثبت نام پزشکان را دو مرحله ای انجام میدهد. بدین صورت که پزشک محترم درخواست عضویت در سامانه را ارسال میکند و هرمزطب پس از بررسی های لازم نتیجه را به اطلاع پزشک خواهد رساند.

درصورت فعال کردن بخش نوبت اینترنتی :

پزشک موظف است درصورت تاخیر و یا لغو پذیرش بیمار، تغییر برنامه را از طریق سامانه اعلام نماید. متعاقبا هرمزطب وظیفه دارد تغییرات ایجاد شده را از طریق سامانه به اطلاع عموم و به طور خاص از طریق پیام کوتاه به افرادی که نوبت رزرو کرده اند اطلاع رسانی کند. بدیهی است درصورت عدم اعلام تغییر برنامه از سوی پزشک یا مراکز درمانی مسئولیت عدم هماهنگی و نارضایتی کاربران محترم بر عهده صاحب پنل میباشد و هرمزطب برای جلوگیری دوباره و یا چند باره آن اقدام خواهد کرد.

هرمزطب وظیفه خود میداند با مراکز درمانی و پزشکانی که در امور انسان دوستانه مشارکت دارند همکاری مجدانه داشته باشد. همچنین پزشکانی که تمایل به تحقیقات پزشکی مورد نیاز حال و آینده کشور دارند. از طریق جمع آوری اطلاعات آماری و نظر سنجی ها عمومی و خاص اقدام به همکاری خواهد کرد.

لازم به ذکر است در صورت نیاز به ارائه اطلاعات درمانی بیماران به اشخاص ، سازمان ها و یا ارگان های تحقیقاتی قطعا موافقت بیمار شرط و ملاک خواهد بود.

شرط همکاری های تحقیقاتی هرمزطب استفاده اطلاعات و نتایج آن در کشور می باشد و استفاده از آن ها در مقالات علمی یا تحقیقاتی که برای سهولت در مهاجرت از کشور است شرعا خلاف و در صورت پیش آمد چنین اقدامی هرمزطب اقدام قانونی را حق خود میداند.

عدالت در سلامت و بهداشت و سهولت استفاده از امکانات درمانی و پزشکان حاذق با حداقل هزینه برای عموم جامعه و بخصوص اقشار کم درآمد از آرمان های هرمزطب میباشد و امیدواریم روزی نه چندان دور طرح نو در اندازیم.