Callout Header
×

Some text to describe the callout message. Learn more or close it if it is in your way.

تصویر صفحه دریافت شماره تلفن

ایجاد حســـــاب کاربری

لطفا شماره همراه خود را وارد کنید.

تصویر صفحه تایید شماره تلفن

ایجاد حســـــاب کاربری

لطفا کد دریافتی را وارد کنید.

زمان باقیمانده :

حریـــــــــــــم خصوصی

حریم خصوصی

هرمزطب با تاکید بر احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای فعالیت، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب‌سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد.

وارد کردن اطلاعاتی مانند نام ، کد ملی برای فعالیت و رزرو نوبت الزامیست . یادآوری می‌شود آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که کاربر در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید کاربر است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد. بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط کاربر، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است.

همچنین هرمزطب ممکن است برای ارتباط با کاربران، بهینه‌سازی محتوای وب‌سایت و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات استفاده کند و برای اطلاع‌رسانی رویدادها و اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه ، برای اعضای وب‌سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل‌ها و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه هرمزطب را در پروفایل خود لغو کنند.

هرمزطب ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین وب سایت ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، هرمزطب می‌تواند از اطلاعات ثبت‌شده برای پیگیری قانونی استفاده کند. کاربران ضمن استفاده از خدمات هرمزطب، حق ویرایش اطلاعات و استفاده از آنها را در چارچوب فوق‌الذکر به هرمزطب اعطا نموده و حق اعتراض را از خود سلب می‌نمایند.

باید تاکید شود که حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری بر عهده کاربران است و لذا برای جلوگیری از هرگونه سواستفاده احتمالی، کاربران نباید اطلاعات را برای شخص دیگری فاش کند. در صورتی که کاربر شماره همراه خود را به فردی دیگر واگذار کرد، جهت جلوگیری از سواستفاده یا مشکلات احتمالی کاربران باید شماره موبایل خود را در پروفایل تغییر داده و شماره جدیدی ثبت نمایند. مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی که ناشی از عدم رعایت موارد فوق‌الذکر توسط کاربر باشد، با خود کاربر بوده وکاربر حق هیچ گونه ادعا علیه هرمزطب را از خود سلب می‌کند.

هرمزطب هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم مقام قضایی یا اداری صالحه یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور موظف باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.در این موارد هیچ گونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت برای هرمزطب وجود ندارد و کاربران با اعلام رضایت خود در استفاده از خدمات وب سایت حق هرگونه اعتراض را از خود سلب نموده اند.

همچنین بدین وسیله به اطلاع کاربران رسانده می‌شود که هرمزطب همانند سایر وب‌سایت‌ها از جمع‌آوری IP و کوکی‌ها استفاده می‌کند، اما پروتکل و لایه‌های امنیتی هرمزطب روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها حداکثر تلاش را به عمل می‌آورد که اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیرقانونی جلوگیری کند. طبیعتا مسئولیت هرگونه سواستفاده به شخص یا اشخاص متخلف مربوط بوده و هرمزطب حق اعتراض و پیگیری را از طریق قانونی بنابر صلاحدید خود محفوظ می‌دارد.

هرمزطب برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه فعالیت حرفه ای ، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.

قوانین

کاربران محترم برای رزرو نوبت ملزم به ثبت نام در سامانه هرمزطب هستند. بدیهی است در صورت عدم صحت اطلاعات وارد شده هرمزطب میتواند کاربر را از سامانه حذف کند.

هر شخص قادر است حداکثر یک نوبت در یک شیف کاری مشخص رزرو کند. درصورت رزرو نوبت به غیر، لازم است اطلاعات شخص ثالث را وراد نماید.

به هر دلیل اگر شخص قادر یا تمایل به حضور در مطب پزشک ندارد الزامیست نوبت خود را به صورت سیستمی لغو نماید.

پس از ثبت نوبت اطلاعات رزرو نوبت پیامک خواهد شد.در صورت عدم دریافت پیامک لطفا از طریق کانال های ارتباطی هرمزطب اطلاع رسانی کنید.

درصورت لغو ، تغییر ساعت و یا تغییر تاریخ پذیرش بیمار، پزشک موظف است تغییرات مورد نظر را در سیستم اعمال نمایند، متعاقبا هرمزطب موظف است تغییر برنامه را به اطلاع کاربران برساند(عموم کاربران از طریق سامانه هرمزطب و به طور خاص کاربرانی که نوبت رزرو کرده اند از طریق سامانه پیام کوتاه).

هرمزطب هیچ گونه وجهی جهت ارائه خدمات از کاربران دریافت نمیکند. درصورت مطالبه وجه به منظور ارائه خدمات اینترنتی مراتب را به هرمزطب اطلاع دهید.